Reklama Google Ads

Google Ads – AdWords, Linki Sponsorowane, Reklama w wyszukiwarce

Przejdź na wyższy poziom dzięki Google Ads / Google Adwords

Co to jest Google Ads?

Google Ads to internetowa platforma reklamowa opracowana przez Google, w której reklamodawcy płacą za wyświetlanie użytkownikom krótkich reklam, ofert usług, list produktów, treści wideo oraz generowanie instalacji aplikacji mobilnych w sieci reklamowej Google. 

Co może zrobić dla Twojej firmy Reklama Google ADS

Google Ads, wcześniej AdWords, to program reklamowy Google. Google Ads korzysta z internetowego systemu aukcyjnego, który umożliwia licytowanie możliwości wyświetlania reklamy w „Ofertach sponsorowanych” w wynikach wyszukiwania Google.

Dlaczego Google Ads ma znaczenie?

Jako reklamodawca masz dostęp zarówno do sieci wyszukiwania Google, jak i sieci reklamowej Google. Dzięki tym dwóm opcjom użytkownicy, którzy aktywnie wyszukują wybrane słowa kluczowe w kampanii, będą wyświetlać dobrze zaprojektowaną kampanię Google Ads. Ekspozycja jest pierwszym krokiem do lejka sprzedaży cyfrowej, a Praktycy Marketingu wiedzą, jak złapać odbiorców w tym krytycznym punkcie.

Platforma reklamowa Google Ads PPC (pay-per-click) jest jedną z najbardziej efektywnych, zwłaszcza że Google odpowiada za dwie trzecie wszystkich wyszukiwań w Polsce. Reklamy Google docierają do klientów za pośrednictwem sieci reklamowej Google i sieci wyszukiwania Google, zdobywając najwyższe pozycje w wyszukiwarkach. Powodem, dla którego Google Ads jest tak skuteczny, jest wyświetlanie go użytkownikom, którzy aktywnie wyszukują słowa kluczowe wybrane w kampanii, więc łapiesz je na etapie zakupu lejka sprzedażowego. Działają również w parze z innymi strategiami SEO, ponieważ umożliwiają testowanie precyzyjnych słów kluczowych.

Jak możesz sobie wyobrazić, konkurencja w świecie PPC jest wyjątkowo silna, więc musisz zapewnić najlepsze miejsce lub ryzykować przegraną z innymi firmami w swojej niszy. Może to zabrzmieć przytłaczająco, ale do tego właśnie dochodzimy. Jako partner Google, zapewniamy, że Twoje kampanie reklamowe PPC Google zapewnią Ci zwrot z inwestycji, którego szukasz. Możemy uruchomić Twoją kampanię lub świadczyć usługi zarządzania kampaniami Google Adwords dla bieżącej.

Google ADS (daw. Google AdWords): 

Podczas gdy SEO może zająć od trzech do sześciu miesięcy, aby zobaczyć wyniki, reklamy Gogole mogą natychmiast zwiększyć ukierunkowany ruch w Twojej witrynie, wyświetlając płatną reklamę na górze wyników wyszukiwania w Google.Niezależnie od tego, czy chcesz dotrzeć do lokalnej, regionalnej, krajowej lub międzynarodowej publiczności użytkowników wyszukiwarki Google, przygotujemy kampanię, która zapewnia pożądany ruch i wyniki już teraz.Reklamy w wyszukiwarce Google zapewniają dostęp do nowych klientów, najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i rozwijają działalność. Pięć najważniejszych zalet kampanii płatnego wyszukiwania jest niezwykle ukierunkowana, szybka w realizacji, elastyczność w optymalizacji, opłacalne i mierzalne.

Zespół reklam Praktycy Marketingu Google będzie stale monitorował Twoją kampanię i dokonywał ciągłych zmian, aby zapewnić, że Twoja kampania nadal zapewnia wysoce ukierunkowane potencjalne zamówienia, zakupy i ruch w Twojej witrynie.


Reklamy Google Display Network (GDN): 

Czy wiedziałeś? Sieć reklamowa Google dociera do ponad 90 procent globalnych użytkowników Internetu. Rozważenie wpływu i wyrafinowane raportowanie w celu pomiaru wydajności są głównymi zaletami korzystania z sieci reklamowej Google Ads. W jaki sposób dociera do 90% użytkowników online z współczynnikiem klikalności (CTR) prawie 10 razy wyższym niż typowa reklama na Facebooku? Reklamy G pozwalają to zrobić, umożliwiając ci dotarcie do ściśle ukierunkowanego rynku na wielu najpopularniejszych stronach internetowych, sieci z zasięgiem 180 000 000 wyświetleń reklam każdego miesiąca! Jeszcze lepiej… nasz zespół może zoptymalizować kampanię, aby podnieść współczynnik klikalności nawet 23-krotnie wyższy w sieci reklamowej Google niż jakakolwiek istniejąca platforma mediów społecznościowych online! 

Reklamy te pojawiają się również na niektórych stronach internetowych i mogą być niezwykle cenne dla Twojej firmy, jeśli są odpowiednio wykonane. Jeśli zrobią to źle, możesz stracić tysiące dolarów na bezsensowne kliknięcia, które nie prowadzą do konwersji.

Kampanie remarketingowe Google

Ważne jest, aby ponownie nawiązać kontakt z osobami, które kliknęły, aby odwiedzić Twoją witrynę, ale nie podjęły żadnych działań, gdy tam były. Kampanie remarketingowe Google realizują to za Ciebie, przekierowując je, dzięki czemu Twoja firma pozostaje na głowie, niezależnie od tego, gdzie korzystają z Internetu, nawet jeśli znajdują się na stronie internetowej konkurenta!

Remarketing Google działa równie dobrze lub lepiej niż poczta e-mail, wyszukiwanie lub wyświetlanie reklam dla 91% firm, które korzystają z tego narzędzia reklamowego kierowanego laserowo!

Zespół Praktyków Marketingu poprowadzi Cię przez proces ponownego angażowania potencjalnych klientów za pomocą remarketingu Google, aby zapewnić doskonałe wyniki, które zwiększą sprzedaż Twojej firmy.

Kampanie kierowane na urządzenia mobilne: 

Dzięki reklamom w wyszukiwarce Google możesz docierać do klientów podczas podróży za pomocą reklam na urządzeniach mobilnych. Klienci wymagają odpowiedniego doświadczenia, gdy korzystają z urządzenia mobilnego, aby coś znaleźć, zrobić lub kupić.

Nasze usługi reklamowe Google

  • Badanie słów kluczowych
  • Tworzenie reklamy
  • Strona docelowa
  • Prowadzenie testów A/B
  • Kampania remarketingowa
  • Analiza danych i raportowanie

Dlaczego potrzebujesz Google Ads i jak może pomóc Twojej firmie?

TRAKTOWANIE UŻYTKOWNIKA 

W przeciwieństwie do tradycyjnych mediów, takich jak gazety i telewizja, Google Ad pozwala śledzić i poprawiać skuteczność reklam.

DYNAMICZNE CELOWANIE

Google Ads pozwala na maksymalny zasięg w oparciu o takie czynniki, jak płeć, wiek, lokalizacja i pogoda.

WIODĄCA CYFROWA PLATFORMA REKLAMOWA

Wyszukiwania Google odpowiadają za 96% wszystkich wyszukiwań w sieci na całym świecie.

ZWROT Z INWESTYCJI

Firmy zarabiają średnio 2 PLN na każde 1 PLN wydane na Google Ads! 

Wykorzystaj moc Google Ads, aby osiągać konwersje i rozwijać swoją firmę.