Pozycjonowanie strony

Optymalizacja stron internetowych www pod Google – SEO

Nasze strategie pozycjonowania SEO są spersonalizowane od podstaw w oparciu o potrzeby biznesowe Naszego Klienta. Holistycznie patrzymy na Twoje SEO i stosujemy przyszłościowe strategie dobrych zalecanych praktyk przez Google, aby upewnić się, że Twoja witryna zasługuje na pierwsze miejsce w wyszukiwarkach.

Search Engine Optimization (SEO) inaczej pozycjonowanie stron to zestaw działań, których celem jest umieszczenie strony internetowej na najwyższej możliwej pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania dla poszczególnych słów kluczowych. SEO łączy się z tytułami stron, opisami i treściami dodanymi do witryny. Optymalizacja SEO to złożony zestaw różnych działań, ale u jego podstaw leży szereg najlepszych praktyk. Jednym z takich kluczowych obszarów są badania słów kluczowych uwzględniając ruchy konkurentów. Marketerzy wykorzystują to do opracowania listy słów kluczowych, na które mają być kierowane reklamy. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej szukać słów kluczowych używanych przez konsumentów, zamiast polegać na żargonie branżowym. Następnym krokiem jest poszukiwanie synonimów, dodawanie kwalifikatorów i ich kwalifikowanie oraz korzystanie z zasobów słów kluczowych. Jak widzicie tego jest naprawdę dużo, a to tylko wierzchołek góry lodowej wszystkich czynników Google, które determinują gdzie na jakiej pozycji pojawi się Wasza strona w wynikach wyszukiwania. 

Praktycy Marketingu zdobywają doświadczenie i wiedzę w celu prowadzenia kompleksowych kampanii optymalizacji i pozycjonowania SEO. Działają one w parze z naszą wiedzą specjalistyczną w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM).

Opracowujemy kompleksowe procesy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), aby zwiększyć widoczność wyników wyszukiwania, działając w następujący systematyczny i ciągły sposób: 

Audyt widoczności i konkurencji

Pierwszym krokiem jest szczegółowa analiza Twojej aktualnej widoczności na stronach wyników wyszukiwania (SERP). Robimy to, aby lepiej zrozumieć Twoją obecną pozycję i zdefiniować obszary wymagające poprawy. Uważnie przyglądamy się również Twoim bezpośrednim konkurentom, aby zobaczyć, w jaki sposób pozycjonują swoje witryny dla określonych słów kluczowych.

Identyfikacja długoterminowych celów SEO

Opracowujemy nasze strategie SEO z myślą o długoterminowych celach i projektujemy je tak, aby przynosiły korzyści w przyszłości po wdrożeniu. Dlatego ta faza planowania jest tak ważna – pomaga nam zidentyfikować cele Twojej strategii SEO. 

Planowanie strategii i budżetowanie

Następnie rozpoczynamy fazę planowania naszego procesu. Biorąc pod uwagę wszystkie informacje, starannie planujemy kampanię SEO i tworzymy dla niej budżet. Uważamy, że przejrzystość jest niezbędna do udanego partnerstwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić każdy element naszej kampanii, a także jej koszt.

Audyt SEO

Przeprowadzamy audyt SEO na żądanie klienta. W ramach procesu kontroli dokładnie sprawdzamy obecną widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, analizując odpowiednie słowa kluczowe w Twojej niszy i pozycję Twoich stron internetowych na stronach wyników.

Wdrożenie strategii SEO

Jako profesjonalna agencja SEO wdrażamy strategie SEO przy pomocy naszego zespołu złożonego z najlepszych ekspertów SEO i technologii internetowych znających Google na wylot. Wspólnie z liderami projektów dbamy o to, aby Twoja witryna była dobrze widoczna dla słów kluczowych i wyrażeń związanych z Twoją firmą.

Analiza wyników

Korzystamy z szerokiej gamy narzędzi analitycznych do pomiaru wyników naszych kampanii SEO i upewnienia się, że uzyskasz optymalny zwrot z inwestycji z działań SEO. Narzędzia analityczne pomagają nam również zweryfikować skuteczność Twojej kampanii SEO

Dlaczego warto wynająć firmę zajmującą się optymalizacją pod wyszukiwarki?

Pozycjonowanie SEO to jedna z najbardziej niedocenianych usług w marketingu cyfrowym. ROAS jest zwykle znacznie wyższy w SEO niż w innych formach marketingu cyfrowego, ponieważ ruch przychodzi bez żadnych powtarzających się kosztów reklamy. Firmy SEO, takie jak nasza, opanowały najlepsze praktyki Google, monitorujemy trendy, wiemy, co powoduje karę lub dewaluację algorytmiczną i jak ją odzyskać, i znamy najlepsze strategie, które pozwolą Ci osiągnąć długoterminowy sukces.

Jak wygląda usługa pozycjonowania SEO?

Chociaż możemy w pełni dostosować naszą usługę, każdy klient zaczyna od jakiejś formy podstawowego pakietu konsultingowego. Dzięki temu możemy stale przeprowadzać wymagane badania, śledzić wyniki i rankingi, monitorować narzędzia, komunikować się z wyszukiwarkami, proaktywnie proponować projekty, odpowiadać na pytania, nadzorować realizację projektów i nie tylko. Następnie możesz wybrać wykonanie według naszych zaleceń wewnętrznie lub zatrudnić nas do wykonania dla Ciebie (pisanie treści, aktualizacja witryny itp.).

W jaki sposób SEO pomaga w sprzedaży produktu?

Strategie SEO mają na celu jak najwyższą lokalizację witryny na liście wyników wyszukiwania. Zasadniczo użytkownicy ufają wyszukiwarkom, że wykonują dobrą robotę, wybierając najbardziej odpowiednie witryny dla określonych słów kluczowych. W ten sposób SEO buduje wiarygodność i autorytet marki, co z kolei pomaga firmom zdobyć zaufanie klientów i zawrzeć więcej transakcji. SEO wzmacnia platformy ekspertów i oferuje różnorodne narzędzia do definiowania potencjalnych klientów. Podsumowując, SEO skutecznie pomaga stronom internetowym zwiększyć współczynnik konwersji.

Ile kosztuje usługa SEO?

Każda oferta jest tak dostosowana do potrzeb Klienta oraz tego na jakim rynku pracuje, inaczej będzie wyglądała usługa dla firm, chcących się pozycjonować SEO na rynku lokalnym a inaczej na rynku Europejskim. Zapewniamy najlepszą w swojej klasie usługę pozycjonowania stron a ceny takiej usługi nie jest tania,, dlatego rozumiemy, że nie zawsze firmy z mniejszym budżetem marketingowym nie będą wybierały działań SEO. Stąd podczas analiz jedną z rekomendacji może być wsparcie działań SEO, uruchomienie kampanii PPC dla Twojej firmy, więc jeśli jesteś mniejszą firmą, która chce rozpocząć marketing, nie zapomnieliśmy o Tobie – sprawdź naszą usługę Reklamy w Internecie.

Jak dodać stronę do wyszukiwarki Google?

Przed udostępnieniem witryny użytkownikom, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy. Dodaj opisy stron i zdjęcia do swojej witryny w celu udostępniania. Przygotuj mapę witryny, aby roboty Google skanowały strukturę witryny i indeksowały ją w wyszukiwarce. Prześlij swoją domenę do indeksowania URL w Google Search Console. Google jest zawsze zajęty dodawaniem nowych stron do swojego indeksu i aktualizowaniem istniejących za każdym razem, dlatego nie zwlekaj aż roboty Google Cię odwiedzą. 

Od Nas otrzymujesz dedykowany zespół, który poznasz osobiście, który odpowie na wszelkie pytania, które możesz mu zadać. Ze względu na pełną przejrzystość jesteśmy „wybredni” w kwestii klientów, z którymi współpracujemy. Staramy się tworzyć pozytywne, długotrwałe relacje z naszymi klientami, w których oba zespoły mogą się rozwijać razem!